Auto detailing Dębica

Fabryka Połysku Dębica

Fabryka połysku w Dębicy to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swój samochód. Korzystając z naszych usług, będziesz mieć pewność, że efekt nieskazitelnego wyglądu Twojego samochodu będzie się utrzymywał przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. W naszym studio zadbamy o każdy pojazdy, skupiając się na części wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych usługach, to skorzystaj z naszej oferty.

Folia ochronna PPF Dębica - skuteczne zabezpieczenie karoserii 

Do zabezpieczenia elementów samochodowych wykorzystujemy najwyższej jakości produktów, takich jak folia ochronna PPF Dębica. Dzięki niej możemy zaoferować skuteczne zabezpieczenie każdego pojazdu, które polega na oklejeniu najbardziej narażonych na uszkodzenie części samochodowych wcześniej wspomnianą folią PPF. Nasi klienci skorzystać mogą z dającej unikalny efekt folii matowej, a także z klasycznej folii z połyskiem.

Ceramiczne powłoki ochronne Dębica - najlepsze zabezpieczenie lakieru samochodowego 

Skuteczne i długotrwałe zabezpieczenie lakieru samochodowego jest możliwe dzięki zastosowaniu ceramicznej powłoki, która zabezpieczy lakier na wiele miesięcy. Ceramika na auto Dębica to skuteczny sposób zabezpieczający, który oferujemy naszym klientom w Fabryce Połysku. Skorzystanie z naszej oferty pozwoli na:

  • zapewnienie ochrony lakieru przed promieniowaniem UV,
  • oszczędność czasu, którą do tej pory trzeba było poświęcić na czyszczenie samochodu,
  • zabezpieczenie samochodu przed mikro zarysowaniami i rdzą.

Trwałość i najwyższą jakość świadczonych usług znajdziesz tylko w Fabryce Połysku!

Polerowanie samochodu Dębica - rysom mówimy stanowcze nie! 

Samodzielne usuwanie rys z lakieru samochodowego jest praktycznie niemożliwe, dlatego warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Na specjalne życzenie wykonamy polerowanie samochodu w Dębicy, które pozwoli na usunięcie rys z lakieru samochodowego.

Korekta lakieru Dębica 

W studio Fabryki Połysku wykonujemy korektę lakieru, a naszym klientom proponujemy aż 3 warianty tej skutecznej usługi. Decydując się na naszą ofertę, możesz wybrać:

  • jednoetapową korektę lakieru - usuwanie nawet 70% rys,
  • dwuetapową korektę lakieru - cięcie i polerowanie, które usuwa aż 90% zarysowań,
  • nabłyszczanie - usuwanie 50% rys.

Polerowanie lakieru, które oferujemy to zabiegi w pełni profesjonalne, które mają na celu przywrócenie pierwotnej świetności nawet wieloletnich pojazdów.

Autodetailing Dębica - zadbamy o każde samochodowe wnętrze! 

Usunięcie rys z lakieru to nie problem, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się detailing Dębica, polegający na kompleksowym sprzątaniu i odświeżeniu wnętrza samochodu.

W naszym studio oferujemy:

  • podstawowy detailing Dębica - w skład usługi wchodzi czyszczenie plastików, mycie wycieraczek i szyb, a także odkurzanie,
  • rozszerzony detailing Dębica - w skład usługi wchodzi czyszczenie plastików, mycie wycieraczek i szyb, odkurzanie, wydmuchiwanie z zakamarków, dressing plastików i wycieraczek, czyszczenie drzwi i perfumowanie wnętrza,
  • pełny detailing Dębica - usługa polega na poszerzeniu wcześniejszej oferty o pranie tapicerki i podłogi, czyszczenie podsufitki, ozonowanie i pranie bagażnika.

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się z zadbanego i odświeżonego wnętrza!